welcome to
Yellowlair Oats#1 (08.05.2016, 22:54 )
Strength and growth come only through continuous effort and struggle.

Kathleen Palmer


dane podstawowe
DATA URODZENIA10.06.1993
MIEJSCE URODZENIAYellowlair Oats, Wielka Brytania
ZAWÓDstudiuje wychowanie fizyczne
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAheteroseksualna
WYKSZTAŁCENIEBachelor of Physical Education (BPhEd)
STATUS FINANSOWYśredni
JĘZYKIangielski, z kilku innych zna pojedyncze zwroty, ale niewiele z nich rozumie
DZIELNICAKindly Angles
PROBLEMY ZDROWOTNEnie ma żadnych
WIZERUNEKChanel Iman
biografia
Ma afrykańskie korzenie, ale zarazem nie posiada żadnych związków ze swoimi rodzinnymi stronami. Nigdy nie miała przyjemności odwiedzić Afryki ani nawet poznać swojej rodziny, która do dziś licznie zamieszkuje tamte tereny. Tamtejsza kultura również jest dla niej obca. Jej rodzina przed wielu laty wyjechała z Afryki i zamieszkała w Anglii. Stało się to dawno i dotyczyło dziadków Kathleen, gdyż jej matka przyszła na świat już jako Brytyjka, stąd też zupełny brak powiązań dziewczyny ze stronami, w których ma głębokie korzenie, po prostu wychowała się w absolutnie innej rzeczywistości, choć dziś młoda Afroamerykanka ma wrażenie, że nie interesując się swoją grupą etniczną, albo chociaż zwyczajami, jakie panowały wśród jej afrykańskiej części rodziny, wiele straciła. Jej dziadkowie już nie żyją, więc niełatwo byłoby dziewczynie nadrobić te zaległości.
Matka urodziła się w niedużej miejscowości w pobliżu Yellowlair Oats i jako młoda dziewczyna, chcąc nabyć wykształcenie oraz - jak każdy ambitny młody - rozwijać się zawodowo, wyjechała do tego miasteczka. W trakcie studiów właśnie tutaj poznała swego przyszłego męża, z którym pobrała się po kilku długich latach znajomości, nie spieszyli się bowiem ze ślubem i dziećmi, za co dziewczyna może im teraz tylko dziękować, bowiem stając się owocem ich związku była dzieckiem z niecierpliwością wyczekanym, wymarzonym i nigdy niczego jej nie zabrakło, a wychowała się w zgodnej, kochającej rodzinie, która wbiła jej do głowy wiele wartości.
Przyszła na świat dwadzieścia jeden lat temu w miejscowym szpitalu położniczym i od tamtej pory całkiem dobrze, spokojnie i bez rewelacji toczy się jej młodzieńczy żywot. Dziewczynka od najmłodszych lat nie sprawiała rodzicom kłopotów wychowawczych, przyjmując od najwcześniejszych chwil odpowiednie wychowanie, uczące ją szacunku do innych oraz słuchania rodziców. Zawsze miła, grzeczna, uczynna i chwalona przez obce panie w parku - dziecko idealne! Czekacie na zmianę biegu wydarzeń? Nie doczekacie się! Życie nie zmieniało charakteru Kathleen, nawet okres dojrzewania dziewczyna przeszła dość spokojnie. W każdym bądź razie mniej burzliwie od rówieśników. Do dziś został jej wielki szacunek do własnych rodziców, chociaż w momencie rozpoczęcia studiów wyprowadziła się z rodzinnego domu i zaczęła zyć na własną rękę - mimo że nadal jest utrzymywana przez rodziców, co trochę jej wadzi i stara się wspomóc ich finansowo, od czasu do czasu łapiąc się jakichś dorywczych robótek. Razem z wyprowadzką przyszły studia, które okazały się dobrym wyborem - Kathleen udała się na jakże jej bliskie wychowanie fizyczne i w tym upatruje swojej przyszłości. Jak na razie radzi sobie na studiach doskonale i nadal jest tą samą spokojną dziewczyną, która obowiązki przedkłada nad zabawę. Ale poza tym cierpi na ubogie zycie towarzyskie i pomimo krótkiego epizodu, jakim był związek z pewnym znanym, młodym muzykiem, jest teraz zupełnie sama. Czeka, aż jej los się odmieni, jeśli kiedykolwiek to nastąpi.
rodzina & miłość
RODZICEJason i Janette Palmer
RODZEŃSTWOjedynaczka
DZIECInie ma
DALSZA RODZINAYvonne Gibbons - kuzynka
STATUS ZWIĄZKUsama
PARTNERnie ma
BYLI PARTNERZYHarry Styles
osobowość
ekstrawertyczka lęk wysokości i klaustrofobia rozwój osobisty i spełnianie marzeń
Mercury, Mars, Jupiter

Kathleen jest osóbką o przyjaznym usposobieniu, która szerokim uśmiechem przyciąga do siebie wielu ludzi - z pewnością robi doskonałe pierwsze wrażenie, gdyż bardzo lubi ludzi, uwielbia nawiązywać kontakty. Nawet jeśli nie ma zbyt wielu bliższych znajomości, bo na chwilę obecną jedyną jej prawdziwą przyjaciółką jest Meredith Douglas, z którą Kathleen spędziła całe dzieciństwo, to cieszy się z każdej nowej znajomości. Przepada za otaczaniem się ludźmi, najlepiej wesołymi i życzliwymi jak ona, nawet jeśli miałaby niektórych spotkać tylko jedyny raz w życiu. Ceni sobie osoby otwarte, wesołe i nie posiadające zahamowań w kontaktach z innymi, krótko mówiąc: przepada za swobodą i najlepiej czuje się pośród podobnych sobie osób, które nie wytwarzają zbyt poważnej, sztywnej atmosfery.
Jest uśmiechnięta i miła, ale przesadnie poważna jak na swój wiek. Nie ma to związku z jej poczuciem humoru, bo to dziewczyna bezsprzecznie posiada, ale Kathleen jest obowiązkowa i skrupulatna wręcz do przesady, na próżno szukać w jej charakterze typowej dla jej rówieśników spontaniczności czy czasem lekkiej, kontrolowanej nieodpowiedzialności. Młodzież biega po dyskotekach, bawi się i korzystając z młodości, popełnia wiele życiowych błędów, dzięki którym obrasta w niezbędne doświadczenie. Tymczasem ona stara się zawsze jak tylko może, żeby owych błędów nie popełnić. Nigdy nie pozwala sobie na zawalenie czegoś i często brakuje jej odwagi do wykonania niepewnego kroku w zyciu, na co z pewnością wpłynął fakt, iż jest jedynaczką, a rodzice, chociaż nie chowali jej pod kloszem, wpoili jej mocno zasady, od których przez przeszło dwadzieścia lat Kath nigdy nie odstępowała. Na pewno w ten sposób Murzynka mocno ułatwia sobie życie, ale wielu rzeczy się pozbawia. Czy będzie kiedyś tego żałować? Zapewne tak.
Jest z natury energiczna, więc uwielbia różne sporty, które namiętnie uprawia i jest to dosłownie wszystko: od grania w ping-ponga, poprzez pływanie, bieganie, rower i wszelkie inne sporty indywidualne, aż do dyscyplin drużynowych. Te ostatnie są jej ulubionymi. Uparcie dąży do samodoskonalenia, stara się być perfekcyjna w każdym calu i wiele czasu poświęca zawsze na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Woli nie przespać nocy i wykuć na blachę każdą zadaną stronę niż iść na egzamin, a nawet głupie zajęcia, nie umiejąc jednego mało istotnego zagadnienia. Być może znajdzie się ktoś, kto ją wyleczy z tej obsesji?
ciekawostki
⛹🏾‍♀️ Jest wielką fanką sportu i bez aktywności fizycznej nie potrafi żyć. Nienawidzi spędzać wolnego czasu biernie. Musi coś robić, bo zawsze rozpiera ją energia.
⛹🏾‍♀️ Jest stałą bywalczynią centrum sportowego w Yellowlair Oats. Wszyscy pracownicy ją tam znają.
⛹🏾‍♀️ Panicznie boi się, że może w jej życiu wydarzyć się coś, co ją unieruchomi. Jej wielkim lękiem życiowym jest wylądowanie na wózku. Boi się tego podwójnie, ponieważ jej mama cierpi od lat na stwardnienie rozsiane. Kathleen przeraża myśl, że może być obciążana genetycznie tą chorobą.
⛹🏾‍♀️ Lubi się obżerać fast foodami, chociaż się do tego nie przyznaje. Zwykle unika takich przekąsek, ale czasami lubi sobie pofolgować, głównie po ostrym treningu.
⛹🏾‍♀️ Nigdy nie wsiądzie do żadnej windy. Ma lekką klaustrofobię, a w windzie opanowuje ją strach, że urządzenie zerwie się, a ona runie kilka pięter w dół i zginie.
⛹🏾‍♀️ Boi się wysokości. Wspinaczka górska w jej przypadku jest jedynym sportem, który odpada.
⛹🏾‍♀️ Przeraża ją również wizja uprawiania sportów ekstremalnych, takich jak skoki ze spadochronu albo skok na bungee. Osoby, które to kręci uważa za idiotów bez wyobraźni.#2 (09.05.2016, 00:49 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości