welcome to
Yellowlair Oats

#1 (08.12.2017, 18:53 )
Het maakt niet uit hoe langzaam je gaat, zolang je maar niet stopt

[Obrazek: i-apple-iphone-11-128gb-czarny.jpg]
#2 (08.12.2017, 19:32 )

1 nowa wiadomosc od: Kochanie <3
Kocham Cię cokolwiek teraz robisz <3
#3 (08.12.2017, 19:40 )

jeszcze dwa tygodnie i znowu będę ci zabierał kołdrę w nocy <3
#4 (08.12.2017, 19:44 )

Wiem Ptysiu, ale już tyle wytrzymałeś to jeszcze 2 tygodnie dasz radę <3 leżę i myślę o Tobie i o tym jak bardzo mocno Cię kocham <3
#5 (08.12.2017, 19:49 )

nie uciekłem, pojechałem zbierać na Twój pierścionek zaręczynowy w końcu, bo Ci się nigdy nie oświadczę ;/
#6 (08.12.2017, 19:54 )

5 lat zaraz nam stuknie razem, więc czas się ustatkować i zmienić Ci nazwisko na moje hyhyhyhyhyhyhy xD Po za tym mam wrażenie, że teściowa mi spuści w końcu wpierdol jak będzie musiała czekać kolejne pięć lat ;/
#7 (08.12.2017, 20:12 )

brzmi najpiękniej na świecie <3 tak, a potem wpierdol dostanę, że się hajtać nie chcę i żyjemy na kocią łapę, o nie nie mój drogi. Po za tym ja wiem doskonale, że nie chcesz oddać mi kołdry i chcesz mnie sie pozbyć, przewidziałem Twój chytry plan doktorze zło!! XD
#8 (05.03.2018, 20:55 )
Always be yourself! Unless you can be Batman, then always be Batman.

Hejeczka, co tam słychać u Ciebie? Dawno nie gadaliśmy, trzeba to nadrobić! xD
send message
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
#9 (06.03.2018, 18:39 )

Nic nie szkodzi, ja w sumie też troszkę nawaliłem, ale sporo się u mnie i Jace'a działo i przeżywaliśmy pewien kryzys i ciężko było nam się z tego pozbierać :c. W każdym razie już został on zażegnany na całe szczęście. <3 A chciałem dać ci znać już, jak pojawiłem się w Yellowlair Oats, jednak nie było odpowiedniej okazji jakoś. No nic, na pewno to jakoś nadrobimy! :D I będziesz musiał koniecznie pokazać mi te prace, jestem ich ciekawy! :3 To się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze ^^. U mnie jak wspominałem był taki mocno zakręcony okres, który w końcu się uspokoił i wszystko niemal wróciło do normy. :D Trzeba będzie się spotkać i pogadać o wszystkim, bo tak na telefonie ciężko wszystko ująć! :P
send message
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
#10 (06.03.2018, 20:00 )

W sumie trochę poważnie było, bo mieliśmy dramę w zespole i mógł się rozpaść, ale o tym Ci opowiem, jak się już spotkamy, bo to dość długa historia ;x. Ale tak, już jest wszystko dobrze i nic się złego nie dzieje, więc możemy odetchnąć z ulgą ^^. Teraz bez problemu, jestem cały czas dostępny, więc możemy wyskoczyć gdzieś. Może być i na jedno i na drugie, czemu by nie. :3 Na kawę długo mnie namawiać nie trzeba, o czym na pewno doskonale wiesz. :P I z chęcią rzucę na nie okiem! Sam czasem coś pomażę, choć mistrzem też nie jestem, ale ocenić mogę. :3
send message
Angelo Blackhawk

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości