welcome to
Yellowlair Oats#1 (08.05.2016, 23:06 )
"I don’t want to live so calloused and frozen, ugly and hopeless"

Paul Glockler


dane podstawowe
DATA URODZENIA10.07.1995 rok
MIEJSCE URODZENIASaltwick, Anglia
ZAWÓDstudent medycyny i sprzedawca w The Riff
STAN CYWILNYkawaler
ORIENTACJAhetero
WYKSZTAŁCENIEA-levels
STATUS FINANSOWYkiepski
JĘZYKIangielski, hiszpański na poziomie komunikatywnym
DZIELNICACity Center
PROBLEMY ZDROWOTNEbrak
WIZERUNEKJack Roth
biografia
Urodził się, jak dziś uważa na swoje nieszczęście, na jednej z wielu angielskich wsi, z która usytuowana była z daleka od dużych miejskich aglomeracji, a najbliższa mała mieścina znajdowała się kilkanaście mil od jego miejsca zamieszkania. Nie było to dla niego dobre miejsce, od dziecka przejawiał zainteresowania czymś zupełnie innym niż pracowanie w polu, plewienie czy zajmowanie się zwierzętami. Gospodarstwo rolne rodziców było ogromne, było jedynym źródłem ich utrzymania i nieustannie wpadała w ręce jakaś drobna lub większa praca na podwórzu, a Paul miał jeszcze dwie młodsze siostry i starszego brata, którzy razem z nim musieli pomagać rodzicom. Od najmłodszych lat poza zabawą Paul miał sporo obowiązków, na początku drobnych, z czasem coraz większych, co niekoniecznie mu odpowiadało. Jego brat i siostry pracowali dość chętnie, ale Paul zupełnie nie umiał odnaleźć się w wiejskiej rzeczywistości i tylko jako dziecko odnajdował w tym frajdę. Z wiekiem przychodziło mu coraz trudniej zmuszać się do pracy na roli, przy zwierzętach i jedyne, co w tamtym okresie robił, to naprawa wszelkich mechanicznych sprzętów w gospodarstwie, od prostych narzędzi po przeróżne samochody, od ich rodzinnego auta osobowego po ciągnik czy kombajn. Wolał babrać się w smarze i dźwigać ciężkie części samochodowe niż obcować z krowami lub innym stworzeniami, których zwyczajnie się bał albo brzydził.
Jako ośmiolatek po raz pierwszy pojechał z rodzicami do wielkiego miasta i ten świat, daleki od krów, siana, traktorów oraz smrodu z obory okazał się najlepszym środowiskiem dla wówczas małego chłopca. To był zupełnie inny świat, w którym Paul o wiele lepiej umiał się odnaleźć niż na wsi i od tamtej pory chłopak starał się przekonać rodziców, że nie nadaje się na wieś, choć wtedy jeszcze nie miał w tym żadnego głębszego celu. Cel przyszedł wraz z ukończeniem szkoły podstawowej, gdy chłopak musiał rozpocząć kolejny etap edukacji. Pragnął przenieść się na okres szkoły do miasta, wynająć jakiś pokoik na stancji i uczyć się, ale niestety rodziców nie udało się do tego przekonać - a w zasadzie nie była to ich wina. Nie było ich po prostu na to stać. Paul musiał więc uczęszczać do szkoły samochodowej i nadal męczyć się na wsi, choć w tamtym okresie o wiele mniej czasu poświęcał już pracy w gospodarstwie, a zajmował się głównie nauką oraz własnymi zainteresowaniami, a najważniejszym z nich była muzyka. Pochłonął go świat reggae, w który wsiąkł jako nastolatek i wiele czasu poświęcał muzyce, zgłębiając jej tajniki, ale nigdy nie brał żadnych lekcji śpiewu czy gry na żadnym instrumencie. Jego wiedza muzyczna na pewno nie jest duża, jest amatorska i chłopak nie ma w planach podbicia światowej sceny muzycznej. To tylko jego pasja.
Paul po ukończeniu szkoły nie od razu wyniósł się z rodzinnej wsi, choć o tym marzył przez wiele lat. Nie miał podłoża finansowego, które by mu na to pozwoliło. Następne dwa lata po ukończeniu szkoły przepracował w warsztacie samochodowym, do którego go przyjęto, a każdy grosz odkładał na wyjazd do miasta. Uzbierał sporą kwotę i jako dwudziestolatek pojawił się w Yellowlair Oats, aby podjąć studia. Jaki kierunek? Ciężka i wymagająca medycyna, której wybór był raczej impulsem niż wynikiem planu. Paul nie ma pojęcia, czy poradzi sobie na tym kierunku, ale chce spróbować.
rodzina & miłość
RODZICEAbigail Glockler i Michael Glockler
RODZEŃSTWOJessica Glockler, Katherine Glockler, Zachary Glockler
DZIECInie ma
DALSZA RODZINAnikt ważny
STATUS ZWIĄZKUma dziewczynę
PARTNERRoxanne Thain
BYLI PARTNERZYnikt ważny
osobowość
TYP OSOBOWOŚCIesktrawertyk
ZABURZENIAnie ma
PRIORYTETYpraca i wykształcenie
GRUPYUran, Merkury, Wenus


kilka słów więcej...
Nie wyróżnia się za bardzo spomiędzy młodzieży, która prezentuje aktywne oraz optymistyczne podejście do życia. Jest człowiekiem energicznym, wesołym i lubi od czasu do czasu dobrą zabawę, ale życie na wsi i obowiązki nakładane mu od najmłodszych lat sprawiły, że jest on człowiekiem niezwykle przywiązującym wagę do obowiązków, do pracy. Zawsze stawia je na pierwszym miejscu, choćby wykonanie jakiegoś obowiązku miało kolidować mu z wyjazdem na wymarzony koncert muzyczny - nigdy nie wybierze tego drugiego. Wynika to z jego dzieciństwa, ale również z kompleksu wiejskiego chłopaka, który bywa u niego mocno widoczny. Paul nie znosi swojego pochodzenia, bo nie identyfikuje się z wiejską ludnością, w ogóle do niej nie pasuje. Dlatego za wszelką cenę chce pokazać światu, że nie jest jakimś chłoptasiem, który wyrwał się do miasta i nie potrafi sobie w nim poradzić. O nie, on ma daleko idące ambicje. Chce udowodnić sobie, całemu światu i rodzinie, że nadaje się do czegoś więcej niż siedzenie na traktorze czy zaganianie krów do obory. Nie ukrywa swojego pochodzenia, ale raczej unika opowiadania o nim, bo nie chce spotkać się z szyderstwami.
Ma raczej ekstrawertyczną naturę, ale dość zrównoważoną osobowość i nie epatuje swoimi emocjami na lewo i prawo. Lecz nie ukrywa ich i lubi ludzi, przepada za otaczaniem się miłym towarzystwem, więc na pewno nie jest odludkiem. W rodzinnej miejscowości nie miał zbyt wielu znajomych, z którymi mógł dzielić swoje zainteresowania czy poglądy, więc jeśli w mieście odnajdzie kogoś takiego, będzie ciężko opędzić się od jego towarzystwa. Na co dzień jest spokojny i raczej trudno wytrącić go z równowagi, ale nie ma psiej mentalności: jeśli ktoś dotknie go mocno lub wejdzie na jego godność osobistą, Paul nie zawaha się przed odparciem ataku, a nawet i bójką. Ale rzadko bywa impulsywny i najczęściej swoje działania dokładnie obmyśla, aby nie popełnić błędu czy gafy.
Nie przepada za psami, bo kojarzą mu się z gospodarstwem, ale bardzo lubi koty i chętnie by jakiegoś przygarnął.
ciekawostki
pojawią się!
#2 (09.05.2016, 00:51 )

karta zaakceptowana
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości