welcome to
Yellowlair Oats

#11 (02.07.2018, 21:47 )
I'm a sell out sensation with a nasty reputation

instagram
jdm Kadr nie objął mnie stojącego w drzwiach i gapiącego się na Twój tyłek w tych obcisłych legginsach 😍 Może to i lepiej... 😂 Niech pada częściej, deszcz gwarantuje mi najlepszą telewizję ever ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)
.
#12 (09.07.2018, 18:25 )

instagram
sinsin "Też chcę takie ciało!" rzekła Sinead kończąc na kanapie kolejną paczę chipsów 😂 Zajebiście wyglądasz 😍

instagram
sinsin @jdm A ja wcale Ci się nie dziwię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@James Moore
Sinead Connelly

#13 (14.07.2018, 16:35 )

instagram
roxxx Następnym razem zasuwamy we dwie! 💪Jak obok Twojego zgrabnego tyłka na drugiej bieżni będzie trząsł się mój sflaczały tłuszcz to podglądacz @jdm ucieknie z krzykiem 😂

instagram
roxxx @sinsin Też mu się nie dziwię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@James Moore @Sinead Connelly
#14 (14.07.2018, 19:59 )
Kobieta - żona, przyjaciółka, kochanka, matka i sportowiec w 1!

instagram
elena.m @jdm, znowu? Tym razem nawet Cię nie zauważyłam! Jeszcze trochę i będziesz jak James Bond już nie tylko z imienia 😂@sinsin, przecież niczym nie różnię się od Ciebie! 😍❤️Tylko że Ty możesz sobie wcinać chipsy na potęgę, a gdybym ja tak zrobiła, to dawno mogłabym zacząć startować w zapasach sumo 😂 @roxxx, Ty chyba sflaczałego tyłka nie widziałaś! Twój jest zajebisty, ale będzie mi raźniej zasuwać z Tobą, więc zapraszam! ❤️

@James Moore @Roxanne Thain @Sinead Connelly
#15 (14.07.2018, 22:05 )

instagram
jdm @elena.m Kochanie, jeśli chodzi o patrzenie na Ciebie z ukrycia, to ja od dawna działam jak ninja 😏 Gdybyś sobie tylko zdawała sprawę, jak często jesteś pod obserwacją moich ciekawskich oczu, szczególnie gdy masz coś takiego na tyłku... ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

instagram
jdm @sinsin @roxxx Następnym razem po was zadzwonię, popatrzymy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, Rox, nie wierzę, że ruszysz dupę do ćwiczeń 🤣

@Roxanne Thain @Sinead Connelly
.
#16 (15.07.2018, 15:35 )

instagram
roxxx @elena.m trzymam Cię za słowo, następnym razem ostro ćwiczę raz z Tobą! 😄 @jdm a Ty to się jeszcze zdziwisz, jak się rozruszam! 😜

@James Moore
#17 (18.07.2018, 18:42 )

instagram
sinsin @elena.m W ubraniach może się nie różnimy wymiarami 😜 Ale wiesz jaka jest zasadnicza różnica między nami dwiema? xD Gdy Ty siadasz w fotelu to po prostu siadasz. Gdy ja siadam, to się w nim rozlewam 🤣

instagram
sinsin @jdm Dzwoń, dzwoń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty się poślinisz, ja popłaczę nad moim lenistwem 😂

@James Moore
Sinead Connelly

#18 (09.11.2018, 16:43 )
Forget your lust, for the rich man's gold All that you need, is in your soul.

instagram
michaelcr liked your post.
#19 (31.12.2018, 05:21 )
Kobieta - żona, przyjaciółka, kochanka, matka i sportowiec w 1!

instagram

elena.m
elena.mGotowa na powitanie nowego roku! Dla tego JEDYNEGO warto wyglądać olśniewająco❤️
@jdm #sylwester #nowyrok #love #jedyny #happy
#20 (31.12.2018, 05:39 )

instagram
jdm liked your post.

instagram
jdm Olśniewająca, tak 😍😍😍 Inna sprawa, że Ty olśniewająca jesteś nawet w powyciąganym dresie i z paczką chipsów przed telewizorem. A jeszcze bardziej bez niczego... 😏
.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości