welcome to
Yellowlair Oats#1 (27.05.2018, 17:08 )

Tilly Marsh


dane podstawowe
DATA URODZENIA11.06.2014
MIEJSCE URODZENIABrighton, Anglia
ZAWÓDjest za mała...
STAN CYWILNY...na to również...
ORIENTACJA...a na to tym bardziej!
WYKSZTAŁCENIEbrak
STATUS FINANSOWYbiedna
JĘZYKIangielski
DZIELNICAKindly Angles
PROBLEMY ZDROWOTNEbrak
WIZERUNEKTallia Burk
biografia
Historia Tilly jest krótka. Dziewczynka przyszła na świat zaledwie 4 lata temu, a urodziła się w angielskim Brighton, chociaż dla niej miejsce urodzenia nie ma żadnego znaczenia. Jest za mała, żeby dobrze pamiętać miasto swojego zamieszkania, a co dopiero urodzenia! Jej matką jest młoda, śliczna kobieta o imieniu Courtney. Nie planowała dziecka, ale w wyniku przypadku, jak to się często zdarza, doczekała się urodzenia Tilly zaledwie w wieku 21 lat, kiedy nie była zbyt dobrze przygotowana do roli rodzicielki. Na domiar złego biologiczny ojciec dziewczynki nie był zainteresowany jej wychowywaniem, bo gdy dowiedział się, że Courtney zaszła w ciążę, kazał jej albo usunąć dziecko, albo zniknąć z jego życia. Wyparł się ojcostwa, a mama malucha po odtrąceniu nigdy więcej nie próbowała nawiązać z nim kontaktu, więc mężczyzna nigdy nawet nie miał okazji zobaczyć swojej córeczki, a dziewczynka nie ma pojęcia, kim ten człowiek jest i jak ma na imię. Raz pytała mamę o ojca, ale zbyła ją, więc mała więcej nie dociekała, choć na pewno w przyszłości temat nieznanego taty powróci do jej dziecięcej główki.
Pierwsze, co pamięta, to życie z mamą i babcią, której bardzo nie lubiła. Starsza kobieta wcale nie była taka stara, ale zniszczona przez życie, alkoholizm i nie traktowała Tilly dobrze. Była oschła, nieprzyjemna i zniechęcała dziewczynę do ludzi. Być może dlatego teraz Tilly jest taka nieśmiała, przede wszystkim w stosunku do osób dorosłych. Mało rozumiała z tego, co działo się wokół niej, ale zapamiętywała pierwsze życiowe doświadczenia i one mocno uprzedziły ją do swojej babci. Miała niespełna dwa latka, kiedy mama zabrała ją i wyprowadziła się od tej kobiety, na co dziewczynka wcale nie protestowała. Znała tą kobietę dobrze, lecz nie tęskniła. Po wyprowadzce z rodzinnego domu Courtney razem z małą Tilly nigdzie nie zagrzała miejsca na dłużej, a dziewczynka poznała kilka koleżanek mamy, które pomagały dziewczynie w opiece nad maluchem, przeważnie gdy Courtney była w pracy. Te osoby stały się dla niej rodziną. Dziewczynka miała ukochaną mamę i ulubione ciocie, nikogo więcej w życiu nie potrzebowała. Jej życie toczyło się biednie, ale szczęśliwie. Mała miała niewiele zabawek, ale tyle jej do szczęścia wystarczało, otaczała ją życzliwość przyszywanych cioć i miłość matki, więc niczego jej nie brakowało.
Teraz dziewczynka jest w trakcie przeprowadzki do Yellowlair Oats, oczywiście razem z mamą. Jest podekscytowana tym, co dzieje się w jej życiu, bo czuje, że szykuje się coś nowego, ale jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że wiąże się to z całkowitą zmianą znanego jej otoczenia i utratą kontaktów z bliskimi jej sercu przyjaciółkami mamy.
rodzina & miłość
RODZICECourtney Marsh - mama
??? - tata
RODZEŃSTWObrak
DZIECIbrak
DALSZA RODZINAGregory Marsh - wujek
STATUS ZWIĄZKUsingielka na lata
PARTNERbrak
BYLI PARTNERZYbrak
osobowość
introwertyczka brak zabawa
Jowisz 50%, Neptun 40%, Mars 10%
optymizm
100%
pesymizm
0%
impulsywność
90%
cierpliwość
10%
asertywność
70%
uległość
30%
aktywność
100%
bierność
0%
odwaga
30%
ostrożność
70%
zmienność
80%
stabilność
20%
wrażliwość
80%
obojętność
20%
planowanie
10%
spontaniczność
90%
ciekawostki
x Ma wrodzona dalekowzroczność. Nie jest duża, ale dziewczynka do rysowania i nauki czytania albo pisania zakłada okulary, bo lepiej w nich widzi.
x W przeciwieństwie do wielu dzieci lubi warzywa i wszelką zieleninę.
#2 (06.07.2018, 20:26 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości